Kontakty



Sprzedaż

b+m Head Office Niemcy

Niemcy i wszystkie kraje niewymienione oddzielnie

+49 6672 9292-0 sales@bm-systems.com

vCard-Download

Tomasz Cul

Polska

+48 33 818 4456 info@bm-polska.pl

vCard-Download

Zlatko Grandl

Białoruś, Estonia, Łotwa, Litwa, Mołdawia, Rosja, Ukraina

+7 812 714 70-30 info@bm-systems-spb.ru

vCard-Download

Shakil Barge

Indie

+91 22 2778 1662 info@bm-systems.in

vCard-Download

Marshall Stout

Meksyk, USA

+1 423 760 4200 m.stout@bm-systems.com

vCard-Download

Graham Carter

Irlandia, Zjednoczone Królestwo

+44 1604 647334 serviceuk@bm-systems.com

vCard-Download

Gábor Csényi

Węgry

+36 20 252 2206 info.hu@bm-systems.com

vCard-Download

Leo Sun

Chiny

+86 21 54940325 leosun@eaacentre.com

EAA CENTRE LIMITED

vCard-Download

Yong Khar Khin

Azji Południowo-Wschodniej

+603 8075 8889 yong@smi-e.net

Smi Electric Automation Sdn Bhd

vCard-Download

Hans Hendrik Moldow

Dania, Finlandia, Norwegia, Norwegia, Szwecja

+45 4453 4753 h.h.moldow@d3system.dk

D3 System A/S

vCard-Download

Silvio Bonetti

Włochy

+39 347 6864026 silvio.bonetti@yahoo.it

Umwelt 3 SRL

vCard-Download



Serwis

Sprzedaz części zamienne


Odnowione części zamienne




Serwis techniczny

Centrum serwisowe




Inżynieria procesowa

Robert Gattinger

Kierownik ds. technologii procesów sprzedaży

+49 6672 9292-908 r.gattinger@bm-systems.com

vCard-Download

Stefan Fälber

Głowica urządzeń do powlekania zanurzeniowego

+49 6672 9292-600 s.faelber@bm-systems.com

vCard-Download



Automatyzacja

Udo Langlotz

Automatyka przemysłowa

+49 6672 9292-593 automation@bm-systems.com

vCard-Download



Jakość i środowisko

Dr. Ildiko Bayer

Jakość i środowisko

+49 6672 9292-116 quality@bm-systems.com

vCard-Download



Kariera

Twój początek w b+m

+48 (33) 818 4456 info@bm-polska.pl

vCard-Download



Prasa

Alexander Poster

Komunikacja korporacyjna

+49 6672 929217 +49 6672 92929217 corpcom@bm-systems.com

vCard-Download



Webmaster